MOCHOLA.ORG | MAIN PAGE

Hledání předků a příbuzných - Mochola na Slovensku

 

Hledání předků a příbuzných - Mochola na Slovensku


Martin Mochola a Marie Mochola

Prosím o pomoc při hledání předků a příbuzných Martina Mocholy (Martin Mochola), nározeného 13-11-1885 na území Slovenska (Rakousko-Uherska), občana Spojených Států Amerických, bydlicího v městě Niles, county Trumhull, Ohio, poštovní adresa R.F.D. #1, Box 55, Niles, co. Trumhull, Ohio, USA.

P. Martin Mochola pracoval ve firmě Republic Steel Corporation, v 1941 byl pozván americkou armadou a v registračním listku uvedl jako svou příbuznou P. Marie Mocholovou (Marie Mochola, přesně Mary Mochola).

 ZOOM: Martin Mochola a Marie Mochola
ZOOM

Jan Gašpar Mochola a Anna Mochola

Prosím o pomoc při hledání předků a příbuzných Jana Gašpara Mocholy (Jan Gašpar Mochola), nározeného 16-05-1883 na území Slovenska (Rakousko-Uherska), občana Spojených Států Amerických, bydlicího v městě Donora, county Washington, Pennsylvania, poštovní adresa 552 Thompson Avenue, Donora, co. Washington, Pennsylvania, USA.

P. Jan Gašpar Mochola pracoval jako soukromý malíř, v 1942 byl pozván americkou armadou a v registračním listku uvedl jako svou příbuznou P. Annu Mocholovou (Anna Mochola).

ZOOM | Jan Gašpar Mochola a Anna Mochola
ZOOM

Děkuji za jakékoliv informace, které budete moci poskytnout.

S úctou,

Andrei R. Mochola, PhD

Kontakt | Antonín Mochola | František Mochola


Rambler's Top100 copyright © 2001-2008 by mochola, last updated 31.12.Y2K7, best with IE5.5 1024x768px, 5 sec over 56.6 bps